Washitape postzegels met ijsjes
Artikelnummer: 1.8.2Deze washitape van postzegels met ijsjes is bij uitstek perfect om je zomerse post mee op te vrolijken! Er zijn 10 verschillende afbeeldingen. Deze postzegels kun je van elkaar afscheuren en kun je zonder lijm plakken op je kadootjes, snailmail, bulletjournal en scrapbook! Natuurlijk zijn de postzegels niet van geldelijke waarde ;)
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Productsoort: | Postzegel washitape |
Formaat: | 2,5 cm x 5 m |
Verpakking: | In plastic |
Bijzonderheden: | 10 verschillende afbeeldingen |
Design: | Studio Schatkist |
Heb je deze bijpassende producten al gezien?
- Washitape met vlaggetjes
Deze washitape met vlaggetjes is bij uitstek perfect om je kadootjes mee op te vrolijken! Knutsel maar raak met 10 meter masking tape! Ook leuk om je post, snailmail, bulletjournal of scrapbook mee te versieren!
€ 3,50 € 1,00 - Washitape met ijsjes
Deze washitape met ijsjes is bij uitstek perfect om je zomerse post mee op te vrolijken! Knutsel maar raak met 10 meter masking tape! Ook leuk om je kadootjes, snailmail, bulletjournal of scrapbook mee te versieren!
€ 3,50 € 1,00 - VOORDEELSET tassen
LET OP!! De ijsjes tassen zijn bijna op, je krijgt dan 10 snoepjes tassen!
10 tassen voor maar €25!
Let op dit is een mix, 5 ijsjes tassen en 5 snoepjes tassen.
TIP: heb je een binnenkort een kinderfeestje, deze tassen kun je…€ 89,50 € 25,00 - kleurenBINGO SNOEP | spel A5
Kleurenbingo met snoep! Dit fantastische spel wordt inclusief spelregels geleverd!
€ 4,95 € 2,50 - Washitape met spekjes
Deze washitape met spekjes is om op te eten! Knutsel maar raak met 10 meter masking tape! Leuk om je post, snailmail, journal of scrapbook mee te versieren!
€ 3,50 € 1,00 - Washitape met theekopjes, theezakjes en biscuitjes
Deze washitape (of washiTHEEp) met theekopjes, theezakjes en biscuitjes is perfect voor de echte theeleut! Knutsel maar raak met 10 meter masking tape!
€ 3,50 € 1,00 - VERRASSINGSPAKKET brievenbus - divers
Deze superleuke aanbieding is tijdelijk en op = op!
Een geweldig verrassingspakket van ruim €40,- voor maar €15!
Wat er op de foto staat is een sneakpeek en kan afwijken van de werkelijke inhoud!
Ik zou zeggen: laat je…€ 40,00 € 15,00